امروزه نمایشگاه ها عرصه ی بسیار مناسبی برای عرضه ی انواع فناوری، محصولات، خدمات و … می باشند. ظهور بسیاری از کسب و کارها می تواند با حضور در یک نمایشگاه آغاز شود. مسئله ی بسیار اساسی و حیاتی «حمایت از کالای ایرانی» نیز که امروزه دغدغه اقشار مختلف جامعه است می تواند بخوبی در نمایشگاه ها گنجانده شود.

مشاغل کوچک، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، تولیدی های مختلف، خدمات گوناگون و … که همگی ریشه و ساختار ایرانی دارند، می توانند به شکل بسیار جذابی در نمایشگاه کالای ایرانی دیده شوند. در فاصله ی کمتر از چهار ماه، این نمایشگاه مجددا در مشهد برگزار خواهد شد. شرکت ستاویز یکتای ایرانیان نیز در حوزه ی معرفی و عرضه ی انواع کالای ایرانی، در این نمایشگاه حضور پررنگی خواهد داشت.

از شما “ایرانی” محترم دعوت می کنیم با حضور پرشورتان در این نمایشگاه، از محصولات و خدمات گوناگون ایرانی بازدید بفرمایید تا علاوه بر شناسایی و احیانا خرید کالای ایرانی توسط شما شهروند گرامی،گام بزرگی در جهت تحقق شعار «حمایت از کالای ایرانی» برداشته شود.

 

 

شما می توانید از امروز تا روز پایان نمایشگاه، اخبار و اطلاعات مهم را از طریق کانال رسمی شرکت ستاویز در پیام رسان های سروش و گپ دنبال نمایید.

 

زمان نمایشگاه: ۷ لغایت ۱۱ تیرماه ۹۷، در ساعات ۱۶ الی ۲۲

مکان نمایشگاه: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد

نمایشگاه ساخت ایران

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

    ارسال یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*