کولرگازی اسنوا کولر گازی اسنوا طرحی زیبا و منحصر به فردی را دارا می باشد و دارای توان بالایی می باشد . موتور قدرتمند آن به طور خاص برای مناطق گرم و مرطوب استفاده می شود. دارای برچسب انرژی A و B دارای قابلیت های گرمایشی و سرمایشی،سیستم نظافت اتوماتیک،سیستم تنظیم دمای هوشمند،سیستم راه اندازی اتوماتیک می باشد.

 

در این مقاله تلاش شده است تا یکی از انواع کولر های گازی اسنوا (SS-12BHCH ) به عنوان نماینده ی ایرانی این نوع از محصول ورد بررسی قرار بگیرد.

کولرگازی اسنوا سرد و گرم ۱۲۰۰۰ گرید B: با قابلیت سرمایش و گرمایش و گرید B به بازار عرضه میشود. این کولرهای گازی دارای فیلتر نانو فوتوکالیست، فیلتر سیلوریونف فیلتر کربن فعال ، جریان بهینه هوا ، حالت خواب راحت ،سیستم تنظیم دمای هوشمند، سیستم راه اندازی خودکار، و سیستم نظافت خودکار می باشد

کولرگازی اسنوا با فیلتر محافظ طلایی، پربازده با قابلیت صرفه جویی انرژی و عمر ۸ سال، خانه شما را تمیز و بهداشتی نگه می دارد.

فیلتر فوتوکاتالیست:
جهت اکسیداسیون مواد آلی و غیر آلی (Photocatalyst Filter)

فیلتر یون نقره ای:
حاوی مقادیر زیادی یون نقره ای درفیلتر نانو برای باکتری زدایی و برای تمیزکردن محیط (Silver Ion Filter)

فیلتر کربن فعال شده:
جهت جذب بو و ذرات معلق در هوا (Active Carbon Filter)

فیلتر کاتچین:
جهت خنثی کردن بو و باکتری(Catechin Filter)

 

محافظ طلایی با قابلیت تمیز کنندگی خودکار:

 

با فیلتر محافظ طلایی پربازده با قابلیت صرفه جویی انرژی وعمر ۸ سال خانه خود را تمیز و بهداشتی نگه دارید.محافظ طلایی اواپراتور ساخته شده از نسل سوم فویل AL هیروفیلیک با قابلیت تمیز شدن خودکار در کولرهای گازی اسنوا استفاده شده که با میعان سـریع، باعث از بین رفتـن غبـار و جـرم روی سـطح اواپـراتـور می گردد.با توجه به اینکه اواپراتور همیشه تمیز می ماند، محیط داخل ساختمان تمیز خواهد ماند.

اسپیلت اسنوا

 

حالت خواب :

با فعال کردن این قابلیت از طریق کنترل، دستگاه به صورت خودکار هر ۳۰ دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت،با افزایش ۲ درجه ای دما خواهد بود.

 

فیلتر کربن فعال :

این فیلتر از کربن فعال و رشته های الکترواستاتیکی تشکیل شده است. فیلترکربن فعال، انواع بو مانند بوی آمونیاک را حذف می کند و گازهای شیمیایی زیان آور مانند فرم آلدئید را غیر فعال می نماید. این فیلتر به وسیله ایجاد موقعیت های مثبت درسطح فیلتر، اجزای کوچک گرد و خاک، دود و موی حیوانات اهلی را برای پیشگیری از واکنش آلرژی زا به دام می اندازد.

اسپیلت اسنوا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

    ارسال یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*