پرداخت نهایی سفارش، بیانگر پذیرش شرایط زیر توسط مشتری می‌باشد، لطفا با دقت مطالعه فرمایید

ما در ستاویز به شما تضمین می‌دهیم کالای خریداری شده از این فروشگاه ساخت ایران می‌باشد. تعریف اینکه چه محصولی ساخت ایران محسوب می‌شود، طی تحقیقات دوره‌ای واحد مطالعه و پیشرفت شرکت ستاویز یکتای ایرانیان، همواره در حال بهبود بوده و نتیجه نهایی از طریق رسانه‌های در اختیار این شرکت(از طریق این لینک) در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

مسلما تعاریف همیشه حداقل‌هایی را برای ورود به دنیای کالاهای ایرانی تعیین می‌کند و در این دنیا، کالاها از حیث ایرانی بودن دارای رتبه‌های متفاوتی خواهند بود. ما در تلاشیم در طول زمان جزئیات بیشتری را در خصوص میزان ایرانی بودن همه کالاها در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم شما مشتریان عزیز وقت کافی برای سنجش و مستند سازی کلیه کالاهای موجود در سایت را به ما بدهید!

تلاش شده است اطلاعات ارائه شده در صفحه هر محصول کاملا منطبق بر مشخصات واقعی کالای مورد نظر باشد، اما ممکن است در مواقع نادری برخی مشخصات بصورت جزئی با کالایی که دریافت می‌کنید متفاوت باشد.

خدمات پس از فروش(شامل گارانتی، رفع عیب، نصب در محل و...) کلیه کالاهای فروخته شده، به عهده شرکت تولیدکننده محصولات بوده و ستاویز در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

اجناس فروخته شده تا قبل از زمان صدور فاکتور و ارسال آن به انبار، قابل برگشت می‌باشد. در این صورت مشتری موظف است انصراف خود را با ارائه شماره فاکتور به واحد پشتیبانی اعلام، و پس از بررسی این واحد، شماره حساب بانکی خود را جهت عودت وجه به این واحد ارسال کند. وجه پرداختی حداکثر طی سه روز کاری با کسر کارمزدهای بانکی احتمالی به حساب مشتری عودت داده خواهد شد. بدیهی است عودت سفارشات پس از زمان مذکور تحت هیچ شرایطی مورد پذیرش نخواهد بود.

سفارشاتی که از طریق روشی به جز «ارسال ویژه» ارسال می‌شوند، تحت هیچ شرایطی(اعم از ضربه خوردگی، شکستگی و رنگ پریدگی) قابل عودت نمی باشد. مشتریانی که از «ارسال ویژه» برای دریافت سفارش خود اقدام می‌کنند، لازم است کالای دریافتی را به لحاظ ظاهری بررسی نموده و در صورت وجود ایراد فیزیکی از قبول و امضای رسید خودداری کنند.

در صورت بروز اختلالات سیستمی یا هر مورد مشابه دیگر که موجب ناموجود شدن، توقف تولید یا عرضه و یا تغییر در مشخصات کالای فروخته شده به مشتری در انبار گردد، واحد پشتیبانی با تماس با مشتری یکی از تصمیم زیر را با هماهنگی مشتری انجام خواهد داد: ۱) انتخاب مشابه‌ترین کالای موجود در انبار و دریافت/عودت مابه‌التفاوت وجه دو کالا - ۲) انتظار برای تامین مجدد کالای مورد نظر مشتری - ۳) عودت سفارش و برگشت وجه پرداختی به مشتری


بالا